Opinie o nas

Zapraszamy do zamieszczania opinii o naszej szkole :)

Każdy wpis zamieszczony przez naszych kursantów zostanie zatwierdzony przez administratora.

38 Odpowiedzi na Opinie o nas

 • IgaG mówi:

  Po zakupie samochodu i paru jazdach z kochającym ale niepewnym moich umiejętności partnerem, patrzyłam na samochód z tarasu i się go bałam. Wsiadając zastanawiałam się gdzie kupić wycieraczki na oczy, bo każda dalsza wyprawa kończyła się płaczem.
  Kiedy usłyszałam głos Marka Kazały przez telefon, głos, który poinformował mnie, że to już duży krok, że zadzwoniłam, wiedziałam, że trafiłam w odpowiednie miejsce do odpowiednich ludzi.
  Po 12 wspólnych godzinach; jeżdżę sprawnie, reaguję odpowiednio i aktualnie mogę nauczyć paru myków mojego partnera 😉
  a do płaczu, trzęsącej się na sprzęgle nogi i przerażenia już baaaaardzo mi daleko.
  Nauczyłam się bardzo dużo, pielęgnować będę tylko dobre nawyki i parkować już teraz lepiej niż nie jeden “stary” kierowca.
  Dziękuję.

 • Malgorzata mówi:

  Krzysztof to najlepszy instruktor z jakim kiedykolwiek jeździłam. Cierpliwy, spokojny, nie ciągnie za kierownicę ani nie ingeruje gwałtownie w jazdę. I to wszystko przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Krzysztof tłumaczy manewry i zachowania kierowców, sugeruje jak najlepiej podejść do wykonania manewrów, uczy odpowiedniego zachowania w ruchu drogowym. Polecam Krzysztofa każdemu!

 • Marta Kuźnicka mówi:

  Polecam Pana Krzysztofa. Od podstaw nauczył mnie poruszać się po mieście, bez problemu zdałam egzamin na prawo jazdy, zarówno teorię jak i praktykę. Pan Krzysztof jest bardzo kulturalnym, miłym i profesjonalnym instruktorem. Nigdy nie ciągnie za kierownicę i się nie denerwuje, co jest niezwykle ważne w trakcie nauki. Jest też elastyczny i bardzo otwarty na potrzeby uczącej się osoby. Polecam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Archives

  Bookmarks