Opinie o nas

Zapraszamy do zamieszczania opinii o naszej szkole :)

Każdy wpis zamieszczony przez naszych kursantów zostanie zatwierdzony przez administratora.

38 Odpowiedzi na Opinie o nas

 • Marta mówi:

  Po ośmiu latach od podstawowego kursu i 3 niezdanych egzaminach, postanowiłam podjąć to wyzwanie ponownie. Na samą myśl o jeździe i egzaminie chciało mi się płakać, więc wiedziałam, że jak nie trafię na nauczyciela z odpowiednim podejściem, to znowu się poddam. Ma szczęście pan Krzysztof dodał mi otuchy, sprawił, że jazda stała się przyjemna i cierpliwie przekazał mi wiedzę w miłej atmosferze. A wczoraj zdałam egzamin! Dziękuję 🙂

 • Paulina mówi:

  Podziękowania dla Pana Krzysztofa, dzięki któremu udało mi się zdać egzamin przy pierwszym podejściu. Świetny instruktor – cierpliwy, opanowany, dokładnie tłumaczący wszystkie zagadnienia, a przy tym bardzo przyjemny człowiek.

 • Doszkalanie-opinia mówi:

  Po wielu latach postanowiłam odkurzyć prawo jazdy.Miałam przyjemność jeździć z panem Markiem i panem Krzysztofem, którzy cierpliwie tłumaczą, tworzą miłą atmosferę. Dzięki panu Krzysztofowi pokonałam stres. Jest bardzo wyrozumiały,nieskończenie cierpliwy, ma ogromną wiedzę-genialny instruktor.Jazda z panem Krzysztofem to prawdziwa przyjemność. Jestem bardzo zadowolona i gorąco wszystkim polecam WSNJ. Bardzo dziękuję i życzę wielu sukcesów.

 • Ewa K. mówi:

  Panie Krzysztofie dziękuję za Pana spokój i profesjonalizm. Jazda z Panem była prawdziwą przyjemnością dla mnie, gorzej dla Pana – nadmiar gazu z mojej strony mógł Pana wyprowadzać z równowagi. Nigdy podczas doszkalania nie dał Pan mi tego odczuć. Dzięki Panu nie boję się już parkować moim golfem na moim miejscu parkingowym. Wszystkie osoby ( nie tylko panie) bojące się wyruszyć samochodem na “miasto” lub parkować zachęcam do skorzystania z jazd doszkalających bez względu na wiek i czas jaki minął od ostatniego kontaktu z samochodem w charakterze kierowcy. Gdyby było więcej takich instruktorów jazda po Warszawie tez pewnie wyglądała by inaczej.
  Jeszcze raz serdecznie Panu dziękuję i zyczę dalszych sukcesów w pracy, bo na pewno duzym sukcesem jest tak nauczyć kursanta, żeby czuł sie pewnie za kierownicą i jeszcze przestał stanowić zagrożenie dla innych.
  Gorąco polecam doszkalanie.

 • Magdalena Korfowe mówi:

  Panie Krzysztofie jeżdżę! Chciałam Panu bardzo serdecznie podziękować za frajdę jaką sprawiała mi jazda z Panem ! Dzięki temu, że jest Pan anielsko spokojnym i cierpliwym człowiekiem, a przy tym profesjonalistą w swoim fachu, odważyłam się po wielu latach znowu prowadzić auto. Tak jak mi Pan radził zaczynam jeździć na coraz dłuższych dystansach. Cieszy mnie bardzo fakt, że potrafię parkować i dzięki Panu już dzisiaj nie przeraża mnie ten manewr. Ten kurs zafundowali mi Synowie w postaci prezentu pod choinkę i przyznam, że nie bardzo byłam z tego powodu szczęśliwa. Dzisiaj jestem im bardzo wdzięczna. Przełamałam strach dzięki Panu Panie Krzysztofie i będę przekonywać moje znajome, żeby pod Pana opieką znowu odważyły się wsiąść do samochodu. Serdecznie Panu dziękuję i życzę dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Archives

  Bookmarks